alsancak özel direksiyon dersi

Her konuda olduğu gibi araç kullanma konusunda da eğitimin önemli olduğunu ve trafik kurallarına uyarak araç kullanılmasını gerektiğini vurguluyoruz. İzmir direksiyon dersi tarafımızdan özel olarak verilmektedir. Eğitmenlerimiz, tüm kursiyerlerin, araç kullanma tecrübelerini test ediyor ve belirledikleri seviyeye göre eğitimler vererek, araç kullanmayı en iyi şekilde öğretiyorlar. Eğitimlerimiz alınmak istenilen ehliyet türüne göre uygun araçlar ile verilmektedir.

Direksiyon Dersleri

İzmir özel direksiyon dersi programlarımızı, sürücü adayı deneyim seviyesine göre en az 60 saat olacak şekilde ayarlanmaktadır. Kurs kayıtlarını yaptıran tüm kursiyerlerimiz ile eğitmenlerimiz görüşmeler yapmakta ve verilecek eğitimler hakkında bilgilendirmeler yapmaktadır. İyi bir sürücü olabilmek için şu eğitimleri tamamlatıyoruz.

  • Trafikte ani fren yapma,
  • Stop ettirmeden durma ve kalkma,
  • Yan ve geri park,
  • Manuel araçlarda vites değiştirme,

Vermiş olduğumuz eğitimler sonrasında, tüm kursiyerlerimiz, tek başlarına araçları ile trafiğe çıkabilecek duruma gelmekte ve ehliyetlerini alarak, araç kullanmaya başlayabiliyorlar.

Dur – Kalk- Fren Yap

Araç ile trafikte seyrederken, ne ile karşılaşılabileceği bilinmemektedir. Bunun için sürücü her zanan dikkatli olmalı ve güvenli durma sağlayabilmek için ani fren yöntemlerini bilmelidir. Direksiyon dersi İzmir özel kursu olarak tarafımızdan verildiği için adayların, trafikte dur – kalk yapmalarını, rampada kalkış gibi tüm yöntemleri uygulamalarını sağlıyoruz.

Direksiyon Sınavı

Ehliyet için başvuranlar, ilk önce teorik eğitim sınavına daha sonra direksiyon sınavına girerler. Direksiyon sınavı öncesinde, direksiyon dersi vererek, sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Sınav hazırlığı için aracın bölümlerini tanıtıyor, sürüş tekniklerini gösteriyor ve park etmeyi öğretiyoruz. Eğitimlerini tamamlayanlar sınava hazır hale geliyor ve başarılı olanlar ehliyetlerin alabiliyor.

Güvenli Sürüş Teknikleri

Özel direksiyon dersi programlarımızı, güvenli sürüş teknikleri üzerine belirliyoruz. Manuel araç kullanmak isteyenlere, manuel vitesli, otomatik araç için ehliyet almak isteyenlere ise otomatik araçlar ile eğitimlerimizi veriyoruz. Güvenli sürüş teknikleri her zaman Alsancak özel derslerimiz ile tüm sürücü adaylarına profesyonel eğitici kadromuz ile verilmektedir. Sürüş tekniklerini öğrenenler, her türlü hava şartında araçlarını güvenli olarak kullanabilecektir. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler.

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir