bayraklı-direksiyon-dersi

Bayraklı Özel Direksiyon Dersi

Ulaşım işlemlerini, kendi araçları ile yapmak isteyenler ilk önce araç kullanmayı öğrenmeli ve ehliyet sahibi olmalıdır. Bayraklı bölgesinde yaşayan herkesi verdiğimiz kurslarımız ile ehliyet sınavlarına hazırlıyoruz. İzmir direksiyon dersi almak isteyenler, bizlere ulaşabilir ve kurs kayıtlarını yaptırarak, ihtiyaçları olan teorik ve direksiyon eğitimlerini almaya başlayabilirler.

Direksiyon Dersleri

İzmir özel direksiyon dersi profesyonel kadromuz tarafından verilmektedir. Kursumuza kayıt yaptıranlar, en az 60 saat eğitim görüyor ve hiç araç kullanmayı bilmeyenler bile tek başlarına trafikte araç kullanmaya başlayabiliyorlar. Eğitimlerimizde, araç kullanma, dur – kalk, park etme işlemlerinin tümünü öğretiyoruz. Direksiyon eğitimlerimiz, kursiyerlerin taleplerine göre iki türde verilmektedir.

  • Manuel vitesli araç kullanımı,
  • Otomatik araç kullanımı,

Ehliyet başvurularında bulunanlar, istedikleri seçeneği tercih edebiliyorlar. Bayraklı bölgesinin en iyi kurs merkezi olarak her iki seçenekte de eğitimler veriyoruz.

Araç İle Trafiğe Çıkmak

Kursiyerlerimiz, teorik eğitim sonrası girmiş oldukları sınavda başarılı olduktan sonra direksiyon eğitimlerine başlayabiliyorlar. Direksiyon dersi İzmir trafiğinde araç kullanmayı tüm detaylarıyla öğretecektir. Derslerimizi ilk önce eğitim alanı olarak belirlene güzergahta trafiğin sakin olduğu saatlerde veriyoruz. Kursiyerlerimiz, araç kullanmayı öğrendikçe trafik yoğunluğuna sokuyor ve bazı zorlukları yaşayarak görmelerini sağlıyoruz.

Araç Kullanma İncelikleri

Araç kullanmanın birçok inceliği vardır. Kursiyerlerimize araç kullanmayı öğretirken, trafikte yaşanabilecek zorlukları gösteriyoruz. Eğitmenlerimiz, direksiyon dersi verirken, kontrollü sürüş teknikleri ve park etme yöntemlerini gösteriyor. Direksiyon sınavlarında, park etme inceliklerine çok dikkat edilmektedir. Günlük kullanımda da doğru park etmeyi bilenler, trafikte zorlanmayacaktır. Bayraklı kurs merkezimizde, tüm incelikleri hem teorik hem de uygulamalı olarak gösteriyoruz.

Aracı Tanımak

Ehliyet kurslarında, araçların genel olarak tanıtılması, trafik kuralları ve araç sürüş teknikleri gösterilmektedir. Özel direksiyon dersi veren uzmanlarımız, her sürücünün bir araçta bilmesi gereken, bölümleri ve mekanik sistemleri tek tek gösteriyor. Direksiyon sınavlarında, sınav heyeti, araç üzerinde bazı sorular soracaktır. Kursiyerlerimizin, sınavı geçebilmesi için hem iyi araç kullanabilmeli hem de kullandıkları araçlar tanımaları gerekiyor. Bayraklı ilçesinde verdiğimiz kurslarımız sayesinde, trafikte insanların güvenli ve doğru araç kullanmalarını sağlıyoruz.

 

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir