bornova direksiyon dersi
Bornova Özel Direksiyon Dersi Veren Hocalar

Ehliyet almadan önce araç kullanmayı en iyi şekilde öğrenmek isteyenler, kurs programına göre ya da özel olarak ders alabilirler. İzmir direksiyon dersi seçenekleri sunan bir eğitmen olarak, Bornova’da yaşayanlara, hocalarımız ile özel dersler veriyoruz. Özel ders veren hocalarımız, günün farklı saatlerinde ve farklı bölgelerde, araç kullanmayı öğretiyor.

Güvenli Sürüş Eğitimleri

Her insanın öğrenme kapasitesi ve durumu farklıdır. Bazı kişiler, kurs döneminde çeşitli nedenlerden dolayı heyecanını yenememekte ve araba kullanmayı tam öğrenememektedir. İzmir özel direksiyon dersi veren hocalarımız ile görüşenler, özel ders alabiliyorlar. Özel dersler, eğitim için özel tasarlanmış araçlarımız ya da kişinin kendi aracı ile verilebilmektedir. Özel dersler, sürüş eğitim alanı dışındaki farklı yollarda da verilebiliyor.

Araç Kullanmayı Öğrenmek

Özel direksiyon dersi için bize başvuranları, hocalarımıza yönlendiriyor ve kendilerinin eğitim hocası seçmesini sağlıyoruz. Özel direksiyon dersini uzman eğitmenimiz tarafından bir çok ilçede rahatça verilebilmektedir.

Araç kullanmayı öğretirken, kursiyerlere şunları yaptırıyoruz;

  • Araç donanımlarını ve motor aksamını tanıtma,
  • Trafikte araç kullanma ve şerit değiştirme,
  • Trafik işaret ve levhalarının anlamları,
  • Dur kalk eğitimleri,
  • Araç sollama,
  • Düzgün park etme,

Bu eğitimler sonrasında, park etme, akan trafikte rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Tabi ki burada kişinin kendisini geliştirmesi de büyük rol oynamaktadır.

Araç Seçenekleri

Özel derslerimizde sizin tercihinize göre araç seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar, manuel vitesli araç ya da otomatik vitesli araçlar şeklinde direksiyon eğitimi almak istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Direksiyon dersi İzmir ve ilçelerinde verilmektedir. Bornova bölgesinde özel ders veren hocalarımız eğitimleri, kişinin tercih ettiği araç türüne göre veriyor. Otomatik ve manuel araçlar için eğitim yöntemleri farklı olduğu için hoca yönlendirmelerimizi de araç türüne göre yapıyoruz. B sınıfı manuel araç ehliyeti olan her sürücü, otomatik vitesli araçları da kullanabilecektir. Otomatik araç eğitimi alanlar, manuel kullanamamaktadır.

Eğitim Araçları

Sürücü eğitim araçlarımızda, eğitici pedalları bulunmakta ve tüm eğitimlerin güvenli olarak verilmesini sağlıyoruz. Direksiyon dersi programlarını kursiyerlerimize göre ayarlıyor ve kısa sürede tüm eğitimlerini tamamlamaya çalışıyoruz. Sürüş eğitim derslerimiz birebir verilerek, kişinin trafikteki heyecanını yenmesini ve araç kullanmayı öğrenmesini sağlıyoruz. Ders saati ve süresini, kursiyerin araç kullanmayı öğrenme durumuna göre belirliyoruz.

 

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir