Araç kullanmak günlük yaşamda insanların en çok ihtiyaç duyduğu gereksinimlerden biridir. Trafiğe çıkmak her bakımdan dikkat ve hassasiyet gerektiren bir yapıya sahip bulunmaktadır. Bu bakımdan insanların daima araç kullanmak konusunda yeterince iyi şekilde bir profesyonellik kazanmaları gerekir. Bu doğrultuda trafikte yer almaları önemlidir.

Düzenli olarak alınacak özel direksiyon dersi daima bilgi ve tecrübeyi her zaman bir adım daha öteye taşımaya yardımcı olur. Bu hem yeni sürücü adayları ve hem de biraz tecrübesi olan kişilere oldukça iyi faydalar sağlar.

Eğitim alanımız bünyesinde bizler İzmir Direksiyon Dersi olarak, tüm sürücülere kendilerini daha fazla geliştirebilecekleri şekilde kaliteli eğitimler vermekteyiz. Buca bölgesinde bizlerle iletişime geçerek profesyonel çalışmalarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz.

Özel Direksiyon Dersi İşleyiş

Bizler eğitim alanımız bünyesinde her sürücünün durumuna özgü şekilde bir çalışma planı belirleyerek bu çerçevede dersler yapmaya çalışmaktayız.

  • Araç kullanma tecrübesinin belirlenmesi,
  • Eksik noktaların tespit edilmesi,
  • Duruma yönelik bir kişisel çalışma planı oluşturulması,
  • Uygulamalı olarak bunlar üzerinde çalışılması,
  • Tekrar bir durum değerlendirmesinin yapılması,

İzmir özel direksiyon dersi eğitimlerimizde bizler genel olarak bu tür unsurlar çerçevesinde birtakım değerlendirmeler yapmakta ve çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Eğitim

Direksiyon dersi İzmir hizmetlerimizde bizler uygulamalı eğitimlerimizde temel bazı hususlar üzerinde durmaya çalışmaktayız. Bunlar arasında araçlarda dur kalk eğitimleri, doğrudan trafikte araç kullanma eğitimleri ve araç park etme eğitimleri gibi seçenekler yer almaktadır. Bu bölümler konusunda sürücülerimiz uzmanlaşana kadar bizler desteklerimizi kararlılıkla onlara sunmaya çaba göstermekteyiz.

Manuel Vitesli Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimizde bizler doğrudan manuel vitesle çalışma olanaklarını da danışanlarımıza sunmaktayız. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde manuel vites aracılığıyla araç en performanslı şekilde nasıl kullanılır bunlar sürücülerimiz profesyonelce öğrenebilmekteler.

Manuel araç konusunda daha önceden bir tecrübeye sahip olunmasa da, bizler yine de bu konuda gerekli gelişimlerin kaydedilmesi konusunda sürücülere yardımcı olabilmekteyiz.

Otomatik Vitesli Direksiyon Dersi

Otomatik vites diğer manuel vites seçeneğine göre kullanımı daha rahat olan bir yapıdadır. Ancak yine de bu konuda gerekli bilgi ve tecrübeyi uzman kişilerden elde etmek gereklidir.

Firmamız uzmanları otomatik vitesle araç kullanımına dair her şeyi eğitim süresince sürücülere uygun şekilde aktarmaktadır. Kaliteli bir eğitim almak konusunda bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir