çiğli-direksiyon-dersi

Günümüzde 18 yaşını dolduran erkek ve bayanların büyük bir bölümü araç kullanmayı öğrenmek istemektedir. İzmir direksiyon dersi hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, kurs kayıtlarını yaptırıyor ve Çiğli sürüş eğitim alanlarında verdiğimiz eğitimleri almaya başlayabiliyorlar. Çiğli direksiyon dersi eğitimi ile araba kullanırken manevra bunun yanı sıra abs fren nasıl kullanılır. Abs fren sistemi ile normal fren sistemi farklılıkları gibi uygulamalı eğitimlerimizi veriyoruz.

izmir direksiyon dersi ile direksiyon ve teorik eğitimlerimiz sonrasında trafikte en iyi şekilde araba kullanmasını amaçlıyoruz.

Uzman Eğitimleri

İzmir özel direksiyon dersi her zaman uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimiz, trafik tecrübeleri ve deneyimleri ile kurslarımıza katılan herkese araç kullanmayı en iyi şekilde öğretmektedir. Araç içerisinde duruş pozisyonu, araç iç ekipmanlarının tanıtılması ve kullanılması eğitimleri eksiksiz olarak verilmektedir. Sürüş eğitimlerimiz, bölümler halinde verilmekte ve her aşamanın tam öğrenilmesi sağlanmaktadır.

  • Trafikte seyir halinde gitmek,
  • Park etmeyi öğrenme,
  • İlk ve ışıkta kalkış ve duruşlar,

Bu eğitimlerimizin tamamen öğrenilebilmesi için tüm eğitmenlerimiz her kursiyer ile özel olarak ilgilenmektedir.

Trafikte Araç Kullanma Deneyimi

Her kullanıcı, trafikte araç kullanım deneyimlerini artırdığında, kendisine olan güvenin arttığını görecektir. Direksiyon dersi İzmir ve ilçelerindeki trafik yoğunluk durumlarına göre kazanılan deneyimlere göre verilmektedir. Kursiyerlerimizin deneyimleri arttığında, anlık karşılaşılabilecek tüm durumlarla karşılaşılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Eğitmenlerimiz denetiminde yapılacak tüm eğitimler, kursiyerlerin araç kullanmasını en iyi şekilde öğrenmelerini sağlamalıdır.

Doğru Park Etmek

Doğru park etme yöntemlerini bilmeyen ve aracını park edemeyen kullanıcılar, araçlarını kullanırken çeşitli sıkıntılarla karşılaşabilecektir. Kursiyerlerimize direksiyon dersi veren tüm eğitmenlerimiz, park etme hususuna önem vermektedir. Kurs alanımızda bulunan park eğitim alanlarında defalarca park eğitim denemeleri yaptırıyoruz. Bu yöntemle tüm kursiyerler, park etme inceliklerini öğrenmiş oluyorlar.

Trafik Kurallarına Uymak

İnsanlar, ehliyet kurslarında aldıkları eğitimler sayesinde, trafik kurallarını öğrenmektedir. Özel direksiyon dersi verirken, trafik kuralları, trafik işaretleri bilgilerini eksiksiz olarak öğretiyoruz. Çiğli bölgesinde yaşayan, 18 yaşını doldurmuş erkek ve bayan tüm sürücü adayları bizimle iletişime geçerek, kurslarımız ve kurs fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirler. İsteyen herkesi özel dersler vererek, direksiyon tecrübelerinin artmasını ve araç kullanmayı öğrenmelerini sağlıyoruz. Direksiyon dersleri için özel araçlarımız vardır ve özel donanımları sayesinde eğitmenlerimiz kontrollü eğitim veriyor.

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir