karabağlar sürücü kursları

Karabağlar direksiyon dersi eğitimi araç kullanırken yaşanılan tüm zorlukları sizlere en kolay şekilde aktarmayı amaçlar. Araç kullanırken dikkat edilmesi gerekenler arasında hangi vites türü kullanmak istediğinizdir. Eğitimimiz de 2 farklı seçim mevcuttur.

  • Otomatik Vites Araçta Eğitim
  • Manuel Vites Araçta Eğitim

Karar verdikten sonra artık eğitim alabilirsiniz. Karabağlar özel direksiyon dersi ile sadece mevcutta ehliyeti olup direksiyon dersi almak isteyen kişilere hizmet verir. Eğer ki ehliyetiniz yoksa sürücü kursuna kayıt olmak istiyorsunuz lütfen iletişime geçerek bunu belirtiniz.

Direksiyon eğitimi aşamamız ilk ders durumunuzu belirliyoruz. Yani size direk kafadan bir ders sayısı söyleyerek fazla ücret ödemenizi istemiyoruz. Amacımız en uygun ve en kaliteli eğitimi verebilmek.

Araç kullanırken dikkat etmemiz gerekenler arasında trafik kuralları da yer almaktadır. Direksiyon eğitimi esnasında geçiş hakkı, geçiş üstünlükleri, levhalar, kavşak kuralları ve bir çok trafik kuralları hakkında bilgiler verilir. Derslerimiz ilerledikçe karabağlar bölgesinde akan trafikte araç kullanımı da yapılmaktadır. İzmir’in bir çok ilçesinde hizmetlerimiz devamlıdır.

Karabağlar direksiyon eğitimi verirken trafikte stop etmeden araç kaldırma pratik ve uygulamalı taktikler verilmektedir. İnsan hayatı boyunca pratik şekilde algıladığı bir şeyi kolay kolay unutmadığı ortadadır. Bu yüzden direksiyon eğitimi sırasında sizlere hep işinizi kolaylaştıracak adımlardan bahsedilecektir.

Paralel park dediğimiz 2 araç arasında park etmenin püf noktaları. Eğer ki park etmede sıkıntı yaşıyorsanız kesinlikle özel ders almalısınız. Aslında park etmenin o kadar zor olmadığını bizi tercih eden öğrencilerimizden duyuyoruz. Eğitimlerimiz tamamen kişiye özeldir. Araç içerisinde eğitim alan kişi ve eğitmeni yer alır. Bunun dışında 3. kişi asla yer almaz.

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir