konak-direksiyon-dersi

İnsanlar, araç kullanmayı öğrenmeye ihtiyaç duyarlar. Sürücü kursu olarak, özel direksiyon derslerimiz ile herkese araç kullanmayı öğretiyoruz. İzmir konak direksiyon dersi kurslarımız, uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Araçlarınız ile trafiğe çıkmadan önce gerekli eğitimleri almalı ve teorik olarak trafikte nelerle karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz. Eğitimlerimizden faydalandığınızda, kendi aracınız ile trafikte daha bilinçli olarak seyahat edebileceksiniz.

Sürücü Kursu Kayıt İşlemleri Nasıl Olur?

İzmir özel direksiyon dersi kayıt işlemlerini 18 yaşını dolduran herkes yaptırabiliyor. Kayıt işlemlerinizi hemen yapıyor ve teorik derslere başlanır. Teorik dersler verildikten sonra e-sınav yapılmakta ve sınavda başarılı olanlar, direksiyon eğitimlerini almaya başlayacaktır. Direksiyon eğitimlerinde, özel donanımlı araçlar ile araç kullanmayı ve araçların tanınmasını, trafik kurallarını öğretilir.

Direksiyon Eğitimlerimiz şunlardır;

  • Trafikte araç kullanımı,
  • Park etme,
  • Dur – kalk eğitimi,

Ehliyet sahibi olduktan sonra iyi bir direksiyon eğitimi almak ve trafikte rahat araç kullanmak için bu eğitimleri almalısınız.

Trafikte Araç Kullanmak

Yeni araç kullanmaya başlayanlar, trafikte bazı korkular yaşayabilecektir. Direksiyon dersi İzmir bölgesinde en iyi tarafımızdan verilmektedir. Derslerimizi eksiksiz alan ve eğitimlere özen gösterenler, trafikte karşılaşılabilecek zorluklar anında neler yapabileceklerini en iyi şekilde öğrenebilecektir. Direksiyon eğitimlerinde, sürücülerin, trafik korkusunu yenmeye, araç kullanma pratiklerini artırmaya çalışıyoruz. Eğitim verdiğimiz tüm sürücü adayları, direksiyon sınavında başarılı oluyor.

Araç Park Etme Eğitimi

Aracı trafikte hareket ettirmek kolaydır ve çoğu sürücü park etme işlemlerinde sorunlar yaşamaktadır. Vermiş olduğumuz konak direksiyon dersi ile sürücülerin, araçlarını park etmelerini öğretiyoruz. Araç park etmenin tüm inceliklerini gösteriyor, defalarda denemeler yaptırarak, sürücülerin pratik kazanmalarını sağlıyoruz. Özellikle geri park etme, park yerinden çıkma işlemlerinden dikkat edilmesi gereken hususları gösteriyoruz. Direksiyon sınavlarında, park etmeyi başaramayanlar, ehliyet alamayacaktır.

Stop Ettirmemek

Acemi sürücüler, trafikte dur kalk yaptıkları zaman genellikle stop ettirmektedir. Özel direksiyon dersi verirken, aracın hareket ettirilmesi, ani duruşların yapılması, trafik ışıklarında stop ettirmeden kalkış gibi tüm detaylar gösteriliyor. Kursiyerlerimize mümkün olduğu kadar daha uzun süre araç kullandırmaya ve tecrübelerinin artmasını sağlamaya çalışıyoruz. Eğitimlerimiz sayesinde, ehliyet almaya hak kazananlar, aynı zamanda, trafikte güvenli araç kullanma işlemlerini de yapabilecektir. Kursiyerlerimize en az 60 dakika ders veriyoruz. İzmir konak direksiyon dersi ile bölgedeki tüm noktalarda eğitim alabilirsiniz. Konak bölgesine bağlı olan Üçyol direksiyon eğitimi ile izmirspor, hatay, göztepe, poligon ve üç kuyular bölgesinde direksiyon eğitimi yapıyoruz. Sizlerde bu bölgelerde eğitim almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir