şehir içi direksiyon dersi izmir

Günümüzde herkes araba sahibi olmak istiyor. Bunun için ilk önce araç kullanmayı öğrenmek ve ehliyet sahibi olmak gerekiyor. İzmir direksiyon dersi almak isteyenler, direksiyon eğitim hocalarımızdan ders alabilirler. Eğitimlerimiz, hem manuel hem de otomatik araçlar için özel verilmektedir.

Direksiyon Dersi

Erkek adayların çoğunluğu manuel vitesli araçları tercih ederken, bayanlar otomatik vitesli araçları tercih ediyor. İzmir özel direksiyon dersi hizmetlerimiz ile tüm direksiyon eğitim seçeneklerini sunuyoruz. Vermiş olduğumuz dersler ile hiç araç kullanmıyor olsanız bile araç kullanmayı en iyi şekilde öğretiyoruz. Ehliyet için tercih ettiğiniz sınıfa göre eğitimlerimiz değişmektedir. Eğitim araçlarımızın tümünde, eğitmen pedalları vardır ve araçları güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Eğitim Konuları

Özel direksiyon dersi almak için başvuranlara, kullanmayı düşündükleri araç türüne göre eğitim programları sunuyoruz.

Tüm kursiyerlerimize verdiğimiz direksiyon eğitiminin konuları şunlardır;

  • Trafikte araç kullanma,
  • Işıkta durma ve kalkma,
  • Rampada durma ve kalkma,
  • Güvenli şerit değiştirme,
  • Park etme çeşitleri,

Tüm kursiyerlerimize, eğitim araçlarımız ile bu eğitimleri veriyoruz. Eğitimlerimiz tamamlandığında, herkesin iyi bir sürücü olmasını, kendi aracını trafikte rahatlıkla kullanabilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Vitesli Araçlar

Manuel vitesli araçlara göre otomatik vitesli araçları kullanmak daha kolaydır. Direksiyon dersi İzmir bölgesinde en iyi hocalarımızla verilmektedir. Eğitimlerde, trafikteki riskin otomatik ve manuel araçlar için aynı olduğunu belirtiyor, sadece kullanım pratikliği farkı olduğunu gösteriyoruz. Eğitimlerini otomatik araç kullanımı için almak isteyenlere, tüm eğitimler otomatik vitesli araçlar ile verilmektedir. Otomatik araç sürüş eğitimi alan ve ehliyetini de otomatik araçlar için alanlar, manuel araç kullanamayacaktır. Manuel ehliyeti olanlar, otomatik araçları kullanabilecektir. İsteyenlere, her iki araç türünde de özel ders veriyoruz.

Araç Kullanma

Trafikte araç kullanma, acemi kişiler için oldukça zordur ve korkuya, heyecana neden olmaktadır. Direksiyon dersi alanlar, kuralları ve sürüş tekniklerini öğrendikleri için sorun yaşamayacaktır. Araç kullanmaya yeni başlayanlar, mutlaka sürüş eğitimi almalıdır. Deneyimli direksiyon hocalarımız ile verdiğimiz dersler ile korkularınızı yeniyor, güvenli araç kullanmanızı sağlıyoruz. Tüm eğitim programlarımızda, trafikte karşılaşılabilecek durumları gösteriyoruz.

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir