Direksiyon eğitiminde tercih edilebilen seçeneklerden bir taneside manuel yani vitesli araçla eğitimdir. Manuel vitesli araçlarda tamamen kontrol sizde olur. Aracın neredeyse tüm adımlarını siz yaparsınız. Direksiyon eğitimi konusunda bir seçenek olan manuel vitesli araç seçeneğimiz vardır.

Sıfırdan yani hiç bir şey bilmeden sizleri en iyi şekilde vitesli araç kullanmayı öğretebiliriz. Burada hangi sınıf tercih edeceğinize bağlıdır. Eğitimimiz sizi sıkmadan tüm detayları anlatarak önemli tüyolar vererek bu süreci en verimli şekilde geçirmenizi sağlamaktadır. Manuel vitesli araç eğitimimiz de eğitim aracımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenen eğitmen pedalları bulunan güvenli araçlardır.

Sürücü eğitim aracımız son model olup aynı zamanda eğitim için uygun bir araçtır. Derslerimiz de birebir eğitim uyguluyor, araç içerisinde eğitim gören ve eğitim veren toplam 2 kişi bulunduruyoruz. Çünkü sizi önemsiyoruz, gelişimizi desteklemek bizim için çok önemlidir. Manuel vitesli araç eğitiminde sizler sadece katılım gösteriyoruz, ders günleri size göre ayarlanır ve uygun bir şekilde devam edilir.

Ders şekillerimiz tamamen kişiye özeldir. Her kişiye aynı ders uygulanmaz. Bu yüzden kaç ders sonra araçı tamamen süreceğiniz size bağlıdır. Uzman eğitmen ile ilk ders sonrasında karşılıklı görüşülerek karar verilir. Bu karar sizinde seçeneğinize sunulur. Tamamen neden sonuç ilişkisi olarak size detaylı anlatılır. Alacağınız direksiyon eğitimi tamamen sizin gelişimiz içindir.

Eğitimlerimiz size ve isteğinize göre güzergah değişikliği yapılabilir. Bu konuda İzmir sınırları içerisinde kısıtlama yoktur. Ayriyetten manuel araç tercihinin yanı sıra artık otomatik vites araç eğitimi de tercih edebilirsiniz. Otomatik aracı B ehliyetinizle kullanabilirsiniz. Fakat B(Otomatik) ehliyetiniz var ise manuel düz vitesli araç kullanamazsınız.

Otomatik araç ile direksiyon eğitimi düşürseniz alternatif olarak direksiyon dersi alabilirsiniz.