Günümüzde en çok tercih edilen otomatik vites araç eğitimi kullanımı kolay ve pratiktir. Otomatik araç kullanımı manuel düz vitesli araçlara göre kolaydır. Fakat her iki araçın da riski aynıdır. O yüzden mutlaka ve mutlaka iyi bir direksiyon eğitimi almadan araç kullanmanızı önermiyoruz.

Sürücülerin artık araç alternatifi var bu da otomatik vitesli araç. Eğitimimiz otomatik vitesli araçla gerçekleşmektedir. Otomatik vitesli araçta eğitim almak istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterlidir. Otomatik vitesli araç eğitimi manuel vitesli araca göre farklı olabilir.

Otomatik vitesli aracı B ehliyeti olan herkes kullanabilir. Aynı zamanda ehliyet alırken de B(otomatik) ehliyet alma durumunuzda var. B(otomatik) ehliyet alırsanız manuel düz vitesli araçları kullanamazsınız. Sadece otomatik vitesli araçları kullanabilirsiniz.

İzmir özel direksiyon dersi almanız için B veya B(otomatik) ehliyete sahip olmanız yeterlidir. Eğitimimiz tam otomatik ve son model araçlarla yapılmaktadır. Otomatik araç ile eğitimiz de öncelikle sizlere araç tanıtımı ve daha sonra eğitimi uygulanmaktadır.

Uzman eğitmenimiz ile yapacağınız eğitim ile ne kadar ders ihtiyacınız olduğu belirlenir sizinle birlikte hareket edilerek karar verilir. Eğitimlerimizin gün ve saati tamamen sizin isteğinize göre yapılır. Otomatik vitesli araç kullanımında nelere dikkat etmeniz gerektiği sizlere en iyi şekilde aktarılır.

Otomatik vitesli aracımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Aracımız eğitmen pedallıdır. Sıfırdan ileri seviye otomatik araç kullanımı hakkında tüm detaylar sizlerle paylaşılmaktadır.

Kaç ders almanız gerektiği ilk 2 ders sonunda uzman direksiyon eğitmeni tarafından sizlere nedenleri ve sonuçları olacak şekilde sizlere anlatılır. İzmir sınırları içerisinde bir çok bölgede aktif eğitimlerimiz devam etmektedir.

Dilerseniz alternatif olarak Manuel Vites Direksiyon Eğitimi konumuzu inceleyebilirsiniz. Otomatik vites tercih etmek istemiyorsanız manuel vites direksiyon dersi seçebilirsiniz.