direksiyon sınavı saatleri

Direksiyon sınavı en fazla 1 eğitmene bağlı olarak 12 kişi girebilir. Direksiyon sınavı için ilk sürücü adayı başlama saati 08:20 de sürücü adayının direksiyon sınavı başlama yerinde olması beklenir. Direksiyon sınavında ilk aday başladığında toplam 35 dakika süre verilir. Bu süre içerisinde adayın parkuru tamamlaması beklenmektedir.

Direksiyon Sınavı Hangi Saatlerde Başlıyor?
8:20 İlk aday

09:00 İkinci aday

09:40 Üçüncü aday

10:20 Dördüncü aday

11:00 Beşinci aday

11:40 Altıncı aday

13:15 Yedinci aday

13:55 Sekizinci aday

14:35 Dokuzuncu aday

15:15 Onuncu aday

15:55 On birinci aday

16:35 On ikinci aday

Direksiyon Sınavı

Direksiyon sınavı en başta 3 adımdan oluşmaktadır. İlk adım da aracın kaputu açılır ve motor bölümü tanıtılır. İkinci adımda bagaj açılır ve bagajın içerisindekiler tanıtılır. Üçüncü ve son olarak araç içi bölümler tanıtılır. Daha sonra sürüş başlar.

Direksiyon Sınavı Nasıl Yapılır?

 

Direksiyon Sınavını Geçtikten Sonra Yapılması Gerekenler?

Direksiyon sınavınızda başarılı olduğunuz için tebrikler. Direksiyon sınavından geçtikten sonra neler yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşağız. Bu adımları dikkatli takip etmeyi unutmayın. Öncelikle sınavı geçtikten sonra hemen randevu alın. Randevu almanız hem sizin zaman kazanmanıza hemde bir çok ehliyet kazanan kişilerden öncelikle işlem yapacağız anlamına gelir. Ravdevu artık nüfus müdürlüğünden alınmaktadır.Önceden emniyet müdürlüğünden yapılan işlemler artık […]

2 comments

 

Konu Hakkında Yorumlar “Direksiyon Sınavı Saat Kaçta?”

  • Pingback: Direksiyon Sınavında Yapılan 10 Hata !

Görüşlerinizi Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir